Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Sestry

Sestry

Autor:
Pat Booth
Originální název:
Sisters
Překlad:
Petra Pivovarová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-20-2
Počet stran:
320
Datum prvního vydání:
08. 06. 1998
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Sestry

Popis: Sestry

Julie a Jane prožily nepříliš šťastné dětství v Londýně, ale osud je přivedl do slunného Los Angeles. Dávný rodinný spor jim však brání, aby se nástrahám města ovládaného penězi, sexem a láskou postavily společně.

Julie je světově proslulou spisovatelkou a na honorářích už vydělala tolik peněz, že si mohla pořídit nejen luxusní dům a volnou vstupenku do nejvyšších hollywoodských kruhů, ale i nespočet mladičkých milenců. Jane zdědila po otci herecký talent a díky obrovské náhodě dostala roli ve velmi úspěšném televizním seriálu. Ze dne na den se stala hvězdou, ale její kariéru neustále ohrožuje pomstychtivá Julie. Když do jejich sporu vstoupí další lidé, obě sestry se ocitnou na hraně propasti. Pak ale vyjde najevo šokující skutečnost, která jejich vztah od základů změní.

Román Sestry čtenáře zavádí do atraktivního prostředí Los Angeles, kde se střetávají slavní a bohatí lidé, a je nabitý erotikou a náhlými zvraty.


Dotaz k produktu Sestry

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Pat Booth

Pat Booth

Pat Booth dříve pracovala jako fotomodelka; kromě psaní se s úspěchem věnuje i žurnalistice a reportážní fotografii (vyšly jí tři obrazové publikace).

Je provdaná za psychiatra dr. Gartha Wooda a společně se svými třemi dětmi žijí střídavě v Palm Beach, New Yorku a Londýně.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.