Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Osudové ženy

Osudové ženy

Autor:
Joan Collins
Originální název:
Star Quality
Překlad:
Petra Pivovarová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-7303-078-0
Počet stran:
304
Datum prvního vydání:
20. 02. 2002
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Osudové ženy

Popis: Osudové ženy

Román z pera známé herečky a také autorky, tentokrát o čtyřech generacích hereček, z nichž každá byla ve své době hvězdou.

Životní osudy Millie Swannové, Victorie nebo též Vicky Gordonové, Lucindy zvané Lulu Swannellové a Millie Swannellové se odvíjejí během skoro sta let - od roku 1917 až do roku 2001 a jsou zasazeny do Londýna, New Yorku a Hollywoodu. První z nich se vlastní pílí a talentem dokázala z chudé irské dívky vypracovat na jednu z nejslavnějších muzikálových hvězd 30. let a až tragická smrt předčasně zastavila její další vzestup. V jejích šlépějích pokračovala dcera Vicki, jejíž úspěšná kariéra začala ve 40. letech. Trvá již 60 let a dokonce hraje i v oblíbeném televizním seriálu. Také její dcera Lulu se věnuje showbussinesu a stala se nejpopulárnější seriálovou herečkou. Nejmladší členkou hvězdného čtyřlístku je teprve čtrnáctiletá Millie, která je nejen herečkou, ale i zpěvačkou a pro mládež se stala vzorem.


Dotaz k produktu Osudové ženy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Joan Collins

Joan Collins

Joan Collins patří mezi nejznámější osobnosti planety – je všestranně nadanou herečkou, úspěšnou spisovatelkou, vyhledávanou producentkou a oddanou matkou tří dětí. Na divadelních prknech debutovala již v devíti letech, a když se později, už jako hollywoodská herečka, objevila na některé scéně londýnského West Endu, představení bylo vždy beznadějně vyprodáno.

Hrála v padesáti filmech po boku největších hvězd stříbrného plátna, například Richarda Burtona, Kirka Douglase či Paula Newmana. Celosvětovou proslulost jí získala role lstivé Alexis v seriálu Dynastie.

Kromě herecké kariéry si ovšem získala renomé i jako spisovatelka. Každá její kniha se dlouhodobě držela na žebříčku nejprodávanějších titulů.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.