Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Noc, moře a hvězdy

Noc, moře a hvězdy

Autor:
Heather Graham
Originální název:
Night, Sea and Stars
Překlad:
Michael Havlen
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-39-3
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
09. 02. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Noc, moře a hvězdy

Popis: Noc, moře a hvězdy

Román vypráví příběh muže a ženy, kteří se po leteckém neštěstí ocitnou spolu na opuštěném ostrůvku v Tichém oceánu.

Úspěšná módní návrhářka Skye se ocitá na ostrůvku v Tichém oceánu s pilotem - přitažlivým mužem. Zpočátku nesnáší jeden druhého a narážejí na sebe dvě suverénní a silné osobnosti, zvyklé nařizovat a nepodřizovat se druhému. Postupem času a okolností vyrůstá mezi nimi respekt, ale i láska a vášeň. Velikou zkouškou jejich vzájemné lásky je návrat domů, do jejich vlastního prostředí, kde je čekají jejich vlastní závazky. Vydrží láska zrozená za těchto výjimečných podmínek i tuto zkoušku?


Dotaz k produktu Noc, moře a hvězdy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Heather Graham

Heather Graham

Heather Graham, píšící i pod pseudonymem Shannon Drake je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spo-jených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.