Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Nejlepší přítel

Nejlepší přítel

Autor:
Vera Cowie
Originální název:
Girl´s Best Friend
Překlad:
Petra Orálková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-12-X
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
13. 01. 1998
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Nejlepší přítel

Popis: Nejlepší přítel

Román líčí v retrospektivě život ženy, která z obavy před samotou zvolila manželství, jež se pro ni stalo zdrojem nepřetržitého utrpení.

Jako mladá vdova z lepší společnosti se hrdinka z konvence provdala za anglického milionáře, který ji do konce života terorizoval. Pod dokonalým manželstvím se skrývala ztráta ženiny osobnosti, deprese a strach, jehož výsledkem bylo i odcizení vlastních dětí. Teprve krátce před smrtí se žena sbližuje se svou nejstarší dcerou, která jediná dokázala despotickému otčímovi vzdorovat a jít svou vlastní cestou.


Dotaz k produktu Nejlepší přítel

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Vera Cowie

Vera Cowie

Vera Cowie je rodačka ze South Shields a  začala psát svůj první román už ve dvanácti letech, ale toto rané dílko se jí bohužel nepodařilo dokončit.

Druhý pokus už byl úspěšnější – jako dvacetiletá vydává román Amazonské léto. I přes tento úspěch nezačala psát na plný úvazek a nadále pracovala v pojišťovací společnosti jako makléřka.

Jakmile však začala vydávat jeden román ročně, podala v zaměstnání výpověď a psaní se pro ni stalo zdrojem obživy. Nebylo to špatné rozhodnutí, protože od té doby vydala deset dalších knih. K nejúspěšnějším titulů této autorky patří kniha Nejlepší přítel.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.