Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Nebezpečné vztahy

Nebezpečné vztahy

Autor:
Heather Graham
Originální název:
Down in New Orleans
Překlad:
Petra Pivovarová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-62-8
Počet stran:
272
Datum prvního vydání:
20. 10. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Nebezpečné vztahy

Popis: Nebezpečné vztahy

Malířka Anna se snaží očistit jméno svého bývalého manžela, kterého policie podezřívá ze spáchání vraždy. Při hledání pravdy se ocitá ve světě erotických klubů a přichází do styku s lidmi, o nichž dosud měla jen mlhavou představu. Situaci komplikuje vztah s drsným a zároveň přitažlivým detektivem. Knihy této autorky roztočí představivost na plné obrátky...


Dotaz k produktu Nebezpečné vztahy

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Heather Graham

Heather Graham

Heather Graham, píšící i pod pseudonymem Shannon Drake je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spo-jených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.