Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Nebezpečná krása

Nebezpečná krása

Autor:
Shannon Drake
Originální název:
Dying to Have Her
Překlad:
Tereza Horáková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-7303-085-3
Počet stran:
320
Datum prvního vydání:
18. 10. 2002
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Nebezpečná krása

Popis: Nebezpečná krása

Hvězda seriálu Údolí Valentinů herečka Serena McCormacková je krásná, laskavá a všemi oblíbená – její život však znenadání nabere zcela nečekané obrátky. Přímo na scéně, kde měla začít natáčet, je zavražděna mladá herečka, a navíc všechno nasvědčuje tomu, že obětí smrtelné nehody měla být právě Serena.


Vzápětí do děje vstupuje soukromý detektiv Liam – muž, s nímž Serena kdysi plánovala společný život a k němuž se cítí přitahována i přesto, že ji bez rozloučení opustil. Musí však překonat svou hrdost a naučit se mu znovu důvěřovat, neboť Liam se záhy stává jediným člověkem, který stojí mezi Serenou a nelítostným vyšinutým vrahem, jehož výhrůžky jsou stále děsivější. Kdo by chtěl ublížit populární herečce? Jde o čin šíleného fanouška, nebo hraje roli žárlivost některé z kolegyň? Ze všech se postupně stávají podezřelí...


Na pozadí barvitě popsaného prostředí natáčení populárního seriálu sledujeme poutavý příběh plný napětí a svíravého strachu, ale také opravdové lásky a znovu nalezené důvěry.

 


Dotaz k produktu Nebezpečná krása

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Shannon Drake

Shannon Drake

Shannon Drake, vlastním jménem Heather Graham je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spojených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.