Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Na dně

Na dně

Autor:
Marya Hornbacher
Originální název:
Wasted
Překlad:
Barbora Puchalská
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-25-3
Počet stran:
296
Datum prvního vydání:
18. 09. 1998
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Na dně

Popis: Na dně

Autobiografický příběh dívky, která bojovala předlouhý zápas s oběma typy poruch příjmu potravy anorexií a bulímií. Sama tento boj nazývá „procházkou peklem", označuje tak nekonečné roky, strávené v zajetí přejídání, zvracení, hladovění a polykání všemožných prášků, které jí měly pomoci ještě trochu zhubnout. Přestože byla několikrát hospitalizovaná, léčba nebyla úspěšná, a Marya zhubla až na 25 kg.

Příběh je dosti děsivou výpovědí a současně velmi pravdivou výpovědí o životě s anorexií a bulímií.


Dotaz k produktu Na dně

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Marya Hornbacher

Marya Hornbacher

Marya Hornbacher publikovala svou první knihu o anorexii a bulimii (česky Na dně) v roce 1998 , když jí bylo dvacet tři. Kniha byla publikována v šestnácti jazycích a je brána jako učební pomůcka na univerzitách po celém světě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.