Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Modelky

Modelky

Autor:
Pat Booth
Originální název:
Miami
Překlad:
Petra Pivovarová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-37-7
Počet stran:
384
Datum prvního vydání:
19. 01. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Modelky

Popis: Modelky

Krásná Christa se rozhodla ukončit hvězdnou kariéru topmodelky a založit vlastní modelingovou agenturu. Zpočátku se jí daří, na co sáhne - z konkurenční firmy přetáhne světoznámou modelku Lisu, a do jejích služeb vstoupí i špičkový fotograf Steve.

Zdálo by se, že je vše v nejlepším pořádku, ale Christa brzy pozná, že proti ní spřádá intriky spousta závistivých nepřátel, kteří se ji snaží zničit. Jedinou oporu nachází ve svém příteli, slavném spisovateli Peterovi, ale ani jejich vztah není bez komplikací. Podaří se Christě překonat všechny nesnáze, aby zachránila svou agenturu i vztah s Peterem?


Dotaz k produktu Modelky

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Pat Booth

Pat Booth

Pat Booth dříve pracovala jako fotomodelka; kromě psaní se s úspěchem věnuje i žurnalistice a reportážní fotografii (vyšly jí tři obrazové publikace).

Je provdaná za psychiatra dr. Gartha Wooda a společně se svými třemi dětmi žijí střídavě v Palm Beach, New Yorku a Londýně.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.