Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Městečko Bush Falls

Městečko Bush Falls

Autor:
Jonathan Tropper
Originální název:
The Book of Joe
Překlad:
Tomáš Bicek
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-7303-173-6
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
10. 10. 2005
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Městečko Bush Falls

Popis: Městečko Bush Falls

Joe Goffman je třicátník, kterému kdekdo závidí, jak si uměl zařídit život. Napsal totální bestseller, podle něhož byl natočen úspěšný film. Joe se teď topí v penězích a je hýčkanou hvězdou newyorských večírků. Málokdo už ale ví, že jeho milostné vztahy končí průměrně po dvou měsících, že je ze svého luxusního bouráku akorát na nervy a že vyrůstal v dost divné rodině na maloměstě, kam se ovšem nikdy nehodlá vrátit, mimo jiné i proto, že o tamních lidech nepříliš lichotivě vypovídal jeho román. Každý se poznal – a  každý se naštval, případně k smrti urazil.


Pak ale jeho otec dostal mrtvici. Joe vyráží do Bush Falls, kde ho většina lidí upřímně nesnáší, aby se naposledy shledal se svým otcem, kterého neměl nikdy rád. Bushfallští mu sice hned první den dávají nepokrytě najevo, že pomsta bude vskutku sladká, ale Joe přesto začíná chápat, že se potřeboval vrátit. Pozvolna se mu vracejí zážitky z posledního ročníku střední školy, kdy se odehrála katastrofa, z níž se nikdy docela nevzpamatoval. Sedmnáct let se snažil zapomenout, ale teď se pokouší krutým vzpomínkám čelit. Možná se mu podaří vypořádat s vlastní minulostí – pokud ovšem přežije návrat domů...

 


Dotaz k produktu Městečko Bush Falls

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Jonathan Tropper

Jonathan Tropper

Jonathan Tropper vyrůstal v malém městě Riverdale ve státě New York. Vystudoval tvůrčí psaní na Newyorské univerzitě a jeho knihy byly přeloženy do třinácti jazyků.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.