Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Jak ti zmizet ze života

Jak ti zmizet ze života

Autor:
Katherine Center
Originální název:
How to Walk Away
Překlad:
Jana Vlčková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7498-314-6
Počet stran:
344
Datum prvního vydání:
18. 03. 2019

Kliknutím zvolte variantu


Popis: Jak ti zmizet ze života

Margaret hledí do budoucnosti s oprávněnými nadějemi: má snoubence, kterého zbožňuje, skvělou práci, zkrátka všechno, o čem si kdy snila. Pak ale dojde k nenadálému zvratu. Den, který měl být jedním z nejšťastnějších okamžiků jejího života, se zvrtne v pravý opak. Během kratinkého dramatického okamžiku přijde Margaret o vše, na čem si zakládala.
Ocitne se na nemocničním lůžku, kde se kromě bolesti a strachu musí vypořádat také s nutností přijmout fakt, že nic už nebude jako dřív. Následky zranění budou trvalé. Kariéra je zmařená. Snoubenec, který na jejím momentálním stavu nese přímou vinu, se najednou chová odtažitě.
Margaret má celou řadu dobrých důvodů, kvůli kterým by mohla propadnout poraženeckým náladám a smutkům. Neudělá to však. Rozhodne se bojovat a najít ve své neutěšené situaci alespoň něco dobrého. Něco, čeho by se dokázala chytit a jít dál. A kdo ví, třeba z toho nakonec vyjít silnější než kdy dřív...


Dotaz k produktu Jak ti zmizet ze života

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Katherine Center

Katherine Center

(c) Karen Walrond

Katherine Center (* 1972) vytvořila své první literární dílo v šesté třídě základní školy – byl jím fanouškovský román o skupině Duran Duran. Tato raná zkušenost se jí natolik zalíbila, že se psaní věnovala téměř v každé volné chvíli: psala básně, eseje, povídky, deníky... A když nepsala, tak četla.
Na střední škole se jí podařilo získat stipendium na slovutné Vassar College, kde během studia získala cenu za nejlepší román. Téměř by se mohlo zdát, že s takovým startem už se nedá zaškobrtnout.
A přece – trvalo dlouhých deset let, než našla nakladatele. Dnes se na to Katherine dívá s odstupem a říká: „Znovu se ukázalo, že stále platí rčení: co tě nezabije, to tě posílí. Každá zlá zkušenost nás posouvá dál, pokud se ni díváme správným úhlem pohledu."
Přesně tímto tématem se Katherine Center zabývá v románu Jak ti zmizet ze života, jehož české vydání právě držíte v ruce.

 


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Jak ti zmizet ze života