Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Hvězda

Hvězda

Autor:
Shannon Drake
Originální název:
Long, Lean And Lethal
Překlad:
Zuzana Amrani
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-7303-069-1
Počet stran:
280
Datum prvního vydání:
13. 02. 2002
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Hvězda

Popis: Hvězda

Jennifer Connollyová je krásná, úspěšná a obletovaná herečka. Proslavila se  v seriálu Valentinské údolí a řady jejích ctitelů jsou zdánlivě nekonečné. Nyní jí však osud přihrál nečekanou, a přitom nejdůležitější roli. Pokud se jí Jennifer zhostí špatně, mohlo by ji to stát kariéru – a možná dokonce život.


Na místě natáčení se totiž objevil šílený zabiják, který vraždí ve stylu Hitchcockových filmů. Jennifer vytuší, že příští obětí se má stát právě ona. Klid a útěchu už nenachází ani v náručí Conara, který je hvězdou stejného seriálu. Její mysl neustále mučí vědomí, že kdesi v Hollywoodu se potlouká blázen, který sleduje každý její krok...


Shannon Drake, která si získala širokou oblibu u žen na celém světě, se v této knize poprvé představuje českým čtenářkám jako autorka románu ze současnosti – a nezůstává nic dlužná své pověsti  fantastické vypravěčky. V románu Hvězda nalezete vše, nač jste u Shannon Drake zvyklí, jen kulisy příběhu jsou změněné. Jak napsal jeden renomovaný americký kritik: „Její jméno na obalu knihy je zárukou výborného čtenářského zážitku."

 


Dotaz k produktu Hvězda

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Shannon Drake

Shannon Drake

Shannon Drake, vlastním jménem Heather Graham je stálicí na žebříčcích nejprodávanějších knih ve Spojených státech a v řadě evropských zemí. Píše zejména historické romány, jejichž hlavním námětem je láska, a přidává do nich i notnou dávku erotiky. Řečeno slovy jednoho kritika: „Shannon Drake roztočí vaši představivost na plné obrátky. Na jejích knihách si snadno vybudujete závislost."

O pravdivosti jeho slov svědčí obrovská obliba, jakou si tato autorka získala u českých čtenářek.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.