Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Hotel rozkoší

Hotel rozkoší

Autor:
Marina Anderson
Originální název:
Hotel of Seduction
Překlad:
Zina Procházková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7498-100-5
Počet stran:
288
Datum prvního vydání:
28. 10. 2015

Kliknutím zvolte variantu

Hotel rozkoší

Popis: Hotel rozkoší

Jste připraveni prožít neobyčejný víkend v Hotelu rozkoší?

Grace je úspěšná divadelní režisérka se zálibou v neobvyklém sexu, kterou v ní probudil milovaný partner David – krásný muž jejích snů, odtažitý, smyslný a zámožný podnikatel. Společně s ním vlastní malý luxusní hotel pro páry s netradičními sexuálními potřebami.

Hosté jsou nadšeni a rádi se vracejí, ale Graceino štěstí nahlodává pocit nejistoty, který v ní vyvolává David. Třebaže si s ním užívá dnů a nocí plných rozkoše, není si jistá, zda ji tento muž vůbec dokáže – a chce – milovat tak, jak by si přála.

Její pochybnosti vyvrcholí, když do hotelu přijede přitažlivá, trochu naivní novicka, kterou David ochotně zasvěcuje do temných stránek slasti. Grace začíná ztrácet půdu pod nohama a pochopí, že všechno, co doposud s Davidem prožila, byla možná jenom zkouška. Teprve jestli uspěje, přijme ji David definitivně do svého světa...


Dotaz k produktu Hotel rozkoší

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Marina Anderson

Marina Anderson je pseudonym velmi úspěšné britské spisovatelky a novinářky, který používá pro erotické romány.

Novela Ostrov poslušnosti byla poprvé vydána v roce 2000, tedy dávno před tím, než se zrodila vlna zájmu o tento žánr. Už tenkrát vyvolala celou řadu kontroverzí, protože opravdu nic nezastírá. Nic neladí do romantických barev. Tato kniha je o krajních podobách sexu a je napsaná tak, že jen v Británii byla už několikrát dotištěna.

Pokud máte za to, že erotické romány, které jste v poslední době četli, jsou víceméně všechny stejné (takže už malinko nudné), přečtěte si Ostrov poslušnosti. Ten vás dozajista nudit nebude...


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.


Ukázka z knihy Hotel rozkoší