Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Holky, takhle na to!

Holky, takhle na to!

Autor:
Cynthia Heimel
Originální název:
Sex Tips for Girls
Překlad:
Karin Lednická
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-27-X
Počet stran:
232
Datum prvního vydání:
16. 06. 1998
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Holky, takhle na to!

Popis: Holky, takhle na to!

Tato kniha je určena všem ženám, které už mají dost všech nicneříkajících příruček o lásce a sexu. V této knize nejdete vše, co opravdu chcete vědět.


Dotaz k produktu Holky, takhle na to!

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Cynthia Heimel

Cynthia Heimel

Cynthia Heimel je dramatička a spisovatelka. Je autorkou několika satirických knih , které jsou zaměřeny především na ženské čtenářky. Ve svých knihách klade především důraz na sexuální sebevědomí žen.

V minulosti přijala nabídku pracovat pro časopis Playboy, kde psala sloupky pro ženy. Její spolupráce skončila v okamžiku, kdy redaktoři Playboye vyjádřili obavy, že tyto příliš feministicky laděné sloupky odradí mužské čtenáře.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.