Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Gigolo

Gigolo

Autor:
Golden
Originální název:
Gigolo
Překlad:
Hana Čapková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7303-419-1
Počet stran:
224
Datum prvního vydání:
27. 10. 2008
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Gigolo

Popis: Gigolo

Autorem tohoto autobiografického románu je Golden, mladý muž, jenž si zvolil poněkud neobvyklou, nicméně vzrušující kariéru. Pracuje jako úspěšný gigolo, jehož služeb využívají ženy z lepší společnosti. Ačkoli je jeho povolání výstředního rázu, ke svým závazkům přistupuje jako skutečný profesionál: na prvním místě u něho vždy stojí schopnost odvést dobrou práci a zároveň se pobavit. Vyznává volnou lásku a zásadně se řídí heslem „užívej dne". Proplouvá náručemi bohatých žen, jejichž osamělosti využívá ve svůj prospěch, a stává se tak zasvěceným průvodcem po zákulisí světa, do něhož smí proniknout jen hrstka vyvolených.


Jeho příběh strhuje svou svěžestí i vzletnou košilatostí, je plný vzrušení a lehkomyslné zábavy. Golden upřímně a bez přikrašlování líčí život gigolů i žen, které využívají jejich služeb. Vtipně vše glosuje a zároveň si klade otázku, zda život plný pozemských rozkoší dokáže člověka skutečně naplnit a učinit ho šťastným.

 


Dotaz k produktu Gigolo

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Golden

 Golden

Kdyby se Golden narodil před ně­jakými sto padesáti lety, byl by z něj ideální dandy, který zdobí každou salonní sešlost a ponouká dámy ke složitým intrikám, aby jej mohly mít jen pro sebe. Protože se však narodil před necelými třiceti lety, je z něj ideální gigolo, který zdobí ložnice slavných a zámožných dam, jež ovšem žádné intriky nemají zapotřebí – stačí jen zavolat a poslat auto se šoférem či transatlantickou letenku...


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.