Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Daň za bohatství

Daň za bohatství

Autor:
Fern Michaels
Originální název:
Texas Rich
Překlad:
Milada Suderová
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-60-1
Počet stran:
272
Datum prvního vydání:
13. 10. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Daň za bohatství

Popis: Daň za bohatství

Pokračování rodinné ságy o dynastii Colemanů,jejichž peníze mají sice obrovský vliv,ale neochrání je před domácími tragédiemi.


Dotaz k produktu Daň za bohatství

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Fern Michaels

Fern Michaels

Fern Michaels je mezinárodně velmi úspěšná autorka, která žije v Summerville, Jižní Karolině. Začala psát v roce 1973, když její nejmladší syn šel do školy, a od té doby je autorkou více než padesáti knih.

Fern Michaels, vlastním jménem Mary Ruth Kuczkir, se narodila v Hastingsu v Pennsylvanii. Vdala se, má pět dětí a přestěhovali se do New Jersey. Tam začala psát knihy.

Uspěla až s druhým rukopisem a od té doby se prodalo více než šedesát jejích knih. Mnohé z nich se staly v USA bestsellery. Má pověst, že umí vdechnout život do své postavy. Píše hlavně o ženách, které se nacházejí v těžkých situacích a cítí se odstrčené. Za její úsilí a houževnatost byla uvedena do New Jersey Literární síně slávy.

Mary v současné době žije v Summerville v Jižní Karolině, v třista let starém domě.


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.