Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Cizí myšlenky

Cizí myšlenky

Autor:
Linda Howard
Originální název:
Dream Man
Překlad:
Jiřina Stárková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
80-86128-40-7
Počet stran:
312
Datum prvního vydání:
24. 02. 1999
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Cizí myšlenky

Popis: Cizí myšlenky

Marlie Keenová se usilovně snaží vést normální život a zapomenout na svou mimořádnou schopnost vcítit se do myšlení cizích lidí. Několik let se jí to daří, ale jednoho dne se jí začne před očima odehrávat hrůzná scéna, a zděšená Marlie ví, že už je to zase tady. Její vidina se může stát klíčovým vodítkem k objasnění vraždy a Marlie po dlouhém váhání svolí ke spolupráci s policií. Kdysi jí takovéto svědectví málem stálo život a její nynější nechuť podílet se na pátrání ještě umocňuje cynická povaha detektiva, který tento případ vyšetřuje.                                                                                 Po prvotní nevraživosti však k sobě najdou cestu a jejich vztah se přemění na vášnivou lásku. Romantické a smyslné chvíle však naruší další Marliina vidina. Oba dva pochopí, že dokud vraha společnými silami nenajdou, nebude jejich vztah takový, jaký by si přáli.


Dotaz k produktu Cizí myšlenky

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Linda Howard

Linda Howard

Jen málokterá autorka si za tak krátkou dobu vydobyla pozici stálice na žebříčcích nejprodávanějších knih v několika zemích. Čtenářský ohlas provází i několik literárních cen a recenze plné superlativů. Příčinu tohoto obrovského úspěchu přesně vystihl jeden kritik: „Linda Howard ví, jak by měl vypadat typický ženský román - a má odvahu napsat ho trochu jinak."


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.