Nakladatelství Domino  ›  Edice  ›  Edice Mimo edice  ›  Bonbony k snídani

Bonbony k snídani

Autor:
Dorothy Koomson
Originální název:
Marshmallows for a Breakfast
Překlad:
Jana Vlčková
Žánr:
Edice Mimo edice
ISBN:
978-80-7303-414-6
Počet stran:
408
Datum prvního vydání:
06. 10. 2008
Titul je rozebrán

Tuto knihu vám už bohužel nemůžeme nabídnout a ani neuvažujeme o dotisku. Protože ale víme, jak se cítí člověk, který nějakou knihu zkrátka potřebuje mít, máme pro vás doporučení. Na knižní databázi Baila funguje skvělé prohledávání nabídky antikvariátů – pokud knihu neseženete tam, tak už ji nejspíše neseženete nikde. Hodně štěstí a dobrých čtenářských zážitků!

Bonbony k snídani

Popis: Bonbony k snídani

Kendra Tamaleová se po několika letech vrací z Austrálie do rodné Anglie, aby zde zahájila nový, jednodušší a spokojenější život. Jak už to ale bývá, plány si děláme proto, aby nám je osud převrátil naruby...


Kendra si pronajme byt, aniž by tušila, že její domácí Kyle prochází těžkou manželskou krizí a snaží se zvládat práci i péči o šestiletá dvojčata. Citově strádající a rodičovským rozchodem poznamenané děti si Kendru okamžitě „adoptují", a z ní se pozvolna stává jakási náhradní matka.


Snaží se sice zachovat si nadhled, ale je to pro ni až příliš těžké. Smutné tajemství, které řadu let tají před celým světem, se znovu začne intenzivně připomínat. A když se v jejím životě nečekaně objeví člověk, který všechno zavinil, zoufalá Kendra si uvědomí, že tajemství bude muset přestat být tajemstvím, pokud se mají věci začít posunovat k lepšímu...

 


Dotaz k produktu Bonbony k snídani

Jméno:
Telefon:
E-mail:  povinné pole
Číslo "10" slovy:  povinné pole
Váš dotaz:   povinné pole
 
 

Autor: Dorothy Koomson

Dorothy Koomson

Dorothy Koomson je autorkou čtyř románů, které chytily za srdce čtenářky ve více než dvou desítkách zemí světa. Za jejím úspěchem stojí – tedy pomineme-li neoddiskutovatelnou schopnost dobře psát – především skutečnost, že ve svých knihách nevaří takříkajíc z vody, ale staví věrohodně zachycené postavy do situací, které by se nejen mohly stát, ale které se skutečně dějí, teď a všude okolo nás.

Autorka si neklade za prvořadý cíl své čtenářky rozplakat či rozesmát. Nezříká se pochopitelně ani jedné ze zmíněných emocí, ale především chce oslovit ženy, které nemají chuť či sílu vstřebávat moudra velké literatury, na druhou stranu jsou však natolik inteligentní, že nenechají urážet svůj čtenářský vkus prvoplánovými vyprávěnkami o neskutečných lidech a vztazích.

„Všimli jste si někdy," napsala nedávno Dorothy Koomson, „že ženy mají jakousi nutkavou potřebu hovořit s despektem o tom, že právě čtou ženský román? A slyšel někdy někdo muže, jak s lehkou omluvou v hlase konstatuje, že mu na nočním stolku leží špionážní thriller?" Chcete-li si přečíst kvalitní ženskou literaturu, která vás pohladí po duši a zároveň obohatí, sáhněte po knize Dorothy Koomson. O těchto románech určitě nebudete hovořit s despektem...


Čtenářské recenze

Jak se vám tato kniha líbila? Zajímá to nejen nás, ale také celou řadu dalších čtenářů. Budeme tedy moc rádi, když se s námi podělíte o své názory a dojmy.

Pro odeslání recenze musíte být přihlášení.